024-33474815
info@mftzanjan.com

گروه مالی و حسابداری

آموزش حسابداری همیشه یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین دوره ها محسوب می شود و این دوره در موسسات مختلفی آموزش داده می شود. مجتمع فنی تهران نمایندگی زنجان هر ساله این دوره را زیر نظر برترین اساتید و در یک محیط کاملا آموزشی با بهترین و بروزترین سیستم های آموزشی برگزار می کند و علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

همه ما در زندگی خود با پرسش های روزانه رو به رو هستیم که منابع مالی لازم برای نیازمندی ما چقدر می باشد؟ بهترین کسب منابع مالی کدام است؟ بین درآمد و هزینه های جاری چگونه توازن ایجاد کنیم؟ چه مبلغی از درآمد خود را باید به نیازهای اولیه مانند خوراک، پوشاک، تحصیل، تفریح و … اختصاص دهیم؟ چگونه باید برای منابع مالی مورد نیاز از جمله خرید خودرو و مسکن برنامه ریزی کرد؟

این ها سوالاتی است که ممکن است برای هر فرد پیش آید و برای پیدا کردن راه حل آن باید یک برنامه ریزی اساسی داشته باشید. مدیریت منابع مالی همیشه اهمیت بالایی داشته است و اگر به درستی مدیریت نشود می تواند یک سرمایه عظیم را از دست داد. فرقی نمی کند که سرمایتان کم باشد یا زیاد، اگر به خوبی آن را مدیریت کنید می توانید پیشرفت زیادی داشته باشید.

مدیریت منابع مالی برای سازمان ها، شرکت ها، موسسات و … از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که اگر به درستی این کار انجام نشود ممکن است باعث ورشکستگی شرکت یا سازمان مورد نظر شود. اما چه فردی برای این کار مناسب می باشد؟

قطعا فردی می تواند این کار را به درستی انجام دهد که درس حسابداری خوانده باشد و تجربه کاری داشته باشد. حسابدارها نقش مهمی در سره پا نگه داشتن شرکت ها و سازمان ها دارند و باید منابع مالی را طوری مدیریت کنند که روز به روز پیشرفت کنند. حسابداری یکی از رشته های دانشگاهی می باشد که در مقاطع مختلف افراد زیادی مشغول به تحصیل می باشند اما برای تبدیل شدن به یک حسابدار با تجربه و موفق نباید به دروس دانشگاهی قانع باشید. برای موفق شدن باید اطلاعات خود را به روز نگه دارید و از هر دوره آموزشی و منبعی برای افزایش اطلاعات خود استفاده کنید.

نام دوره
شهریه
مدت دوره
پیش نیاز
بیشتر